Hizmetler

Neler Yapıyoruz?

Dış Mekan Render

Rezidanslar, Apartmanlar, Oteller, Plazalar, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar, Hastaneler gibi tüm yapılar için 3D Mimari Görselleştirme. Modelleme yapıldıktan sonra senaryo bazlı olarak render alınır. Fotoğraf kalitesinde sonuçlar ile sunum yapılır… Katalog ve tabela baskılarına yönelik çalışmalar şeklinde düzenlenir.

Park, Peyzaj ve Çevre Görselleştirmeleri de 3D Mimari Görselleştirme çalışmasına dahil edilebilir.

İç Mekan Render

Daireler, Kafeler, Ofisler, Oteller, Dükkanlar vs. tüm yaşam alanları için 3D İç Mekan Tasarım ve Görselleştirme. Modelleme yapıldıktan sonra senaryo bazlı olarak render alınır. Fotoğraf kalitesinde sonuçlar ile sunum yapılır… Katalog ve tabela baskılarına yönelik çalışmalar şeklinde düzenlenir.

 

3D Animasyon

Mimari projelerde kurgusal senaryo ile animasyon çalışmaları. Projenin tüm detaylarını vurgulayan, çevresel ve yapısal özgünlüklerini pekiştiren çalışmalar. Dış Mekan olarak Proje alanı ve etrafında kurgusal olarak hazırlanır.

3D İç Mekan Animasyon

Projesi hazırlanmış olan bir iç mekanın tanıtımının yapılması. Mekanlar kurgusal olarak gezilir. Mekana ait detaylar belirlenir ve vurgulanır.

Animasyon hazırlanırken öncelikle projeye özgü tasarımların sahne hazırlıkları yapılır ve senaryo belirlenir. Senaryo ve kadrajlar netleştirilir. Ardından uygulamaya geçilir. Uygulama sonrası kurgu/montaj aşaması da tamamlanarak proje video sunum halinde tamamlanmış olur.

Otomotiv Sektörü, Reklam Çalışmaları, Jenerikler ve Ürünler ile prodüksiyon çalışmaları.

360° VR Fotoğraf

Mekanlar ve Yapılar için 360 Derece dönülebilir 3D Mekan Görselleştirmesi. Projenin çalışmasının tamamlanmasının ardından 360° görseli hazırlanır. Bu görsel ile 3D Gözlük kullanarak sunum yapılabilir, aynı zamanda  websitenizde ve Facebook sayfanızda vs. sunum yapılabilir…

360° Gezilebilir Sanal Tur

Mekanlar ve Yapılar için 360° Derece gezilebilir Sanal Tur. Sunumda mekanın her yerinde hareket edebilir ve mekanın tamamı dolaşılabilir. Tasarım örnekleri sunulabilir. Ayrıca bu çalışma ile müşterileriniz kendi bilgisayalarında diledikleri zaman projeyi gezebilir detaylarını inceleyebilirler…